Sektörel makale yazın paylaşın

Sektörel makale forumu ile web sitelerinizi güçlendirebilir daha fazla ziyaretçi alabilirsiniz. Bunun için gerekli tanıtım yazınızı hazırlayın forumda paylaşın. Forumda kriterlere uyulduğu sürece desteği alabileceğinizi bunun kabul edilen bir kavram olduğunu da unutmayın.

Forum kullanımında yapılan genel hatalardan dolayı web sitelerinin ihtiyacı olan gereksinimi istediğiniz ölçüde alamıyorsunuz. Bir tanıtım yazısında olması ve olmaması gerekenleri bilmeniz gerekiyor. Örneğin; alt başlık, resim varsa alt etiket, paragraf, metin ve yazı uzunluğu bunların başında gelmektedir. Oluşturduğunuz içerik ne kadar zengin olursa aynı ölçüde faydalanırsınız.

Sektörel Doğal Makale Yazın

Sektörel makale forumu ile...

Web sitenizi canlandırmak google de daha fazla görünür olmasını sağlamak için tanıtım yazıları ile backlink alımı yapılması gerekir. Bu çalışmayı yaparken abartmamak son derece önemlidir. Örneğin bir tanıtım yazısından bir anahtar kelime ve web site adresini yazıya eklemeniz en sağlıklı olanıdır. Bazı yazılara bakıldığında 4 satır yazıdan 8 link alanları görüyoruz.

Bu durum web sitenizin kötü olmasını sebep olur ve rekabet etmesini engeller.  

Forumda sektörel makale paylaşabilirsiniz » Buraya Tıklayın

Önemli bilgiler buraya bakınız blogda

Merak edilen konulara ve önemli başlıklara bloğumuzda yer vereceğiz. Bir çok konuda merak ettiğimiz bilgilere ihtiyacımız olur bu bilgilere araştırma yaparak ulaşmaya çalışırız. Bu araştırma bazen zor bazende kolay olur! Blog buraya bakınız, sizlere forum ve portaldan elde edilen değerli bilgileri paylaşacaktır.