Ücretsiz İşletme Rehberi

Buraya Bakınız

Google Chrome Portable 32 Bit Türkçe

Google Chrome Portable, modern web için tasarlanmış hızlı, basit ve güvenli bir web tarayıcısıdır. Chrome, mümkün olan her şekilde hızlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Masaüstünüzden hızlı bir şekilde başlatılır, web sayfalarını anında yükler ve karmaşık web uygulamalarını hızlı çalıştırır. Chrome'un tarayıcı penceresi modern, temiz ve basittir.

Google Chrome Portable Türkçe İndir

Örneğin, aynı kutudan arama yapıp gezinebilir ve sekmeleri istediğiniz gibi hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Chrome, yerleşik kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı koruması, en son güvenlik düzeltmelerinin tamamına sahip olduğunuzdan emin olmak için otomatik güncellemeler ve daha fazlası ile web'de daha güvenli ve daha güvenli olmanızı sağlamak için tasarlanmıştır. Chrome, çevrimiçi olduğunuzda paylaştığınız bilgilerin korunmasına yardımcı olurken özel bilgilerinizi kontrol etmenizi sağlar.

Chrome'u özelleştirmenin ve size ait hale getirmenin tonlarca yolu vardır. Ayarlarınızı değiştirmek ve uygulama eklemek kolaydır, uzantılarını ve temalarını Chrome Web Mağazası'ndan indirin. Chrome'da oturum açmak, yer işaretlerinizi, geçmişinizi ve diğer ayarlarınızı, bilgisayarınıza getirir.

Ayrıca, otomatik olarak tüm favori Google hizmetlerinizde oturum açar.

Hakkında Değerlendirmeler

Bilgisayarlar arasında kaydedilmeyen parolalar varsayılan olarak: Google Chrome, şifreleri geçerli PC'ye bağlanacak şekilde şifrelenecek şekilde depolar.

Parolalar, PC'nin kendisinde tutulmuyor veya geride bırakılmasa da, yeni bir PC'ye geçtiğinizde geri alınamaz. Bununla birlikte, help.html dosyasını okuyarak, etkinleştirebileceğiniz gelişmiş bir seçenek olarak şifre taşınabilirliğini ekledik.


Taşınabilir Olmayan Sertifikalar: Google Chrome'un sertifika yöneticisi yoktur. Windows sertifika yöneticisini kullanır. Dolayısıyla, Google Chrome arayüzü aracılığıyla yüklediğiniz sertifikalar geçerli yerel makinede saklanır ve sizinle birlikte seyahat etmez. Google Chrome ile bilgisayarınız dışında hiçbir özel sertifika kullanmamalısınız.

PC Başına Kilitli Bazı Ayarlar / Uzantılar: Google Chrome, belirli ayarları belirli bir bilgisayara kilitler. 

Ayrıntılar bu yayına dahildir. Bu davranış, Chrome ekibi tarafından tasarım gereğidir. Bunun değişmesini istiyorsanız, lütfen Chrome ekibine bir hata gönderin. Önerilen bir çözüm, tüm ayarları ve uzantıları geri yüklemek için, Google'da oturum açmak ve bilgisayarları taşırken, oturum durumunuzu korumak için, Buddy gibi bir uzantı kullanılabilir.

Mozilla Firefox, Portable Edition gibi diğer taşınabilir tarayıcıların yukarıda belirtilen sorunlardan hiçbirine sahip olmadığını unutmayın. Bu sorunlar, Chrome'un tasarımından dolayı Chrome'a özgüdür ve Chrome geliştiricileri tarafından temel uygulamaya yönelik düzeltmeler olmadan çalışabileceğimiz bir şey değildir.

Google ile bağlantılı değildir. Google ve Chrome, Google, Inc. şirketinin ticari markalarıdır.

Google Chrome Portable Türkçe 32bit Buradan İndirin