Kurban Bayramı Ne Zaman? 2020

Kurban bayramı, İnsanlar 2020 yılında dini bayramlar ne zaman konusu hakkında merakla yanıt arıyor. Üç ayların yaklaşmasıyla birlikte vatandaşlar kandil ve bayram tarihlerini merak ediyor.

Bu yıl kurban bayramı ne zaman? Kaç gün kaldı? İşte, Diyanet'in takvimine göre Kurban Bayramı tarihleri… Ramazan ayının yaklaşması ile beraber oruç ibadetinin idrak edileceği Ramazan ayına da kısa bir süre kaldı. Ramazan Bayramı tatilinden sonra, vatandaşlar kurban bayramı tarihleri konusunu İnternet'ten sorgulamaya başladı.

Kurban Bayramı Ne Zaman?

Kurban Bayramı Ne Zaman?

Kurban Bayramı 2020 yılında 31 Temmuz’da başlayacak. 30 Temmuz ise arefe günü olacak. Kurban Bayramı 1. Gün: 31 Temmuz Cuma Kurban Bayramı 2. Gün: 1 Ağustos Cumartesi Kurban Bayramı 3. Gün: 2 Ağustos Pazar Kurban Bayramı 4. Gün: 3 Ağustos Pazartesi sona erecek...

Yazının Devamı Buradan Okuyun

Önemli bilgiler buraya bakınız blogda

Merak edilen konulara ve önemli başlıklara bloğumuzda yer vereceğiz. Bir çok konuda merak ettiğimiz bilgilere ihtiyacımız olur bu bilgilere araştırma yaparak ulaşmaya çalışırız. Bu araştırma bazen zor bazende kolay olur! Blog buraya bakınız, sizlere forum ve portaldan elde edilen değerli bilgileri paylaşacaktır.